Rose Red High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy iskola, ami többet rejt magában, mint hinnéd.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Itt tartunk most
2013. Szeptember
Hasznos linkek


Világleírás

Leírások

Csoport leírások

Karakterlap minta

Canon karakterek

Chatbox
Top posters
Admin
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Róka
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Holló
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Joana Price
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Shiloh Williams
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Reneé Darton
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Chana Ramsay
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
James Grasmore
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Helga Smith
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Drewyn Cross
Lőtér I_vote_lcapLőtér I_voting_barLőtér I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Keiran Radclyffe
Lőtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 4:06 am by Keiran Radclyffe

» Móló
Lőtér I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 7:54 am by Shiloh Williams

» Könyvtár
Lőtér I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 5:08 am by Shiloh Williams

» Focipálya
Lőtér I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 10:56 pm by James Grasmore

» Játszótárs kereső
Lőtér I_icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 6:40 am by Shiloh Williams

» Avatar foglaló
Lőtér I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:54 am by Shiloh Williams

» Shiloh Jaeden Williams
Lőtér I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:29 am by Admin

» Lőtér
Lőtér I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:56 am by Reneé Darton

» Esheynal
Lőtér I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:51 am by Reneé Darton


 

 Lőtér

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2013. Aug. 03.

Lőtér Empty
TémanyitásTárgy: Lőtér   Lőtér I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 5:29 am

Ahol a fegyverek használatát tanulhatjátok meg.
Vissza az elejére Go down
https://rosered.hungarianforum.com
Reneé Darton
eagles
eagles
Reneé Darton


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Aug. 05.

Lőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lőtér   Lőtér I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 1:04 am

Chana Remsay

Egy újabb átlagos nap virradt, normál esetben az emberek még alszanak odabent, de mindig akad kivétel, mivel a kivétel erősíti a szabályt alapon. Most sincs ez másként, ás Reneé már kora reggel a lőtéren dekkol. Pontosabban még mindig, mivel rohadtul nem tudott aludni az éjjel, az Eagles fekete hollója engedélyt kér az éjszakai gyakorlatozásra, így gyakorlatilag az egész éjszakát kint töltötte kedvenc fegyverével. Bár nem mindig csak lődözött, a mászófal előtt és a kiképzőterepen is megfordult már. Terepszínű katona nadrágban van épp és surranóban, ami kellően tapad ha kell, és masszívan tartja a bokáját, hogy ne ficamodjon ki. Fekete pólót visel, semmi mást, és hosszú fekete haja össze van gumizva hátul, ahogy edzett ne legyen neki útban. Most már épp befejezte, és összepakol, de leül még a lőtér szélén, hogy elszívjon egy cigit, és kiengedi a haját, nem szereti annyira ha össze van fogva. Rágyújt, és beleszív a cigibe, csak mered előre, fogalma sincs mit fog napközben csinálni de az biztos hogy órára menni nem fog. Még akkor sem ha emiatt Flint mesterrel kerül szembe, hiszen Reneé már nem áll messze a profi szinttól, már csak a mestermunka hiányzik, hogy minden adott legyen. Beleszív a cigibe, és felsóhajt aztán hátradől a padnak, és hasizomból tartja magát leginkább.
Vissza az elejére Go down
Chana Ramsay
eagles
eagles
Chana Ramsay


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Aug. 10.

Lőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lőtér   Lőtér I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 4:37 am

Hogy jó erős legyen a szabály, én is kivételkedek egy kicsit. Ki korán kell, aranyat lel. Mondják akiknek jobb dolguk nincs, csak aranyat ásni.
Szóval felkeltem, felöltöztem, ittam egy kávét, aztán fogtam a fegyvereim és kicaplattam a kiképzőterepre egy kicsit gyakorolni. Órák? Kit érdekel. Nem az a lényeg, hogy jól célozzunk és gyorsak legyünk? Na meg eszesek. De nem hiszem, hogy az igazgató bácsi ezalatt a történelemre gondolt.
Na szóval. Tapadós, terepmintás cicanadrágban, bakancsban és egy fekete topban érkeztem meg a lőtérre.
Arra számítottam, hogy egyedül leszek, de sajnos megelőztek.
Az egyik velem egyidős srác ült a padon szemben a céltáblákkal és cigizgetett. Biztosan bemelegít. Minden szó nélkül, de még csak rá sem néztem, elé sétáltam, elővettem az övemből az egyik pisztolyom és rácéloztam az egyik közelebbi céltáblára. Lőttem. Talált. Igaz nem a közepébe, de majdnem.
Fogtam magam, hátrafordultam és odadobtam a srácnak a pisztolyom.

-Te jössz!- szóltam hozzá és figyeltem a profi srácot.
Vissza az elejére Go down
Reneé Darton
eagles
eagles
Reneé Darton


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Aug. 05.

Lőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lőtér   Lőtér I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 5:38 am

Nem foglalkozik a világgal, csak a céltáblákat figyeli ahogy az enyhe szél meglengeti őket, de nem okozna neki nehézséget lelőni őket, bár már nincs kedve, hiszen egészen eddig azt csinálta, és az éjjeli bevetést is gyakorolta. Éjjel infralátás, különleges távcső, minden egyéb ami kell, lőtt is két denevért ami azt illeti. Lépteket hall maga mögül, de nem óvakodó settenkedőt, hanem céltudatos trappoló lépteket, így nem is igazán zavartatja magát hogy megnézze ki érkezik, és cseppet sem lepődik meg mikor megpillantja a vörös hajú lányt. Az egész Eaglesben a Vörös felkiáltójel-ként becézik, persze szigorúan a háta mögött, mivel félnek él karmaitól, jelen esetben fegyvereitől. Kifújja a füstöt, és leengedi a kezét, amin egyetlen ezüstkarika fénylik csak, ettől nem vált meg, pedig sok ékszert és kiegészítőt elhagyott már az évek folyamán, ahogy rájött, hogy minderre nincs szüksége igazán, és felesleges hordania. Na meg értelmes sem lett, mivel egyre több munkája lett, nem marad ideje szinte semmire. Most lett megint kicsit lazább hogy flint mester másokat is terhel, nem csak őt. Elnézi a lányt, hogy előkapja a fegyverét és lő, az övé is a derekánál van, de nem akar lőni. Elkapja, és megforgatja a kezei között, és lazán lő, már oda sem néz csupán egy pillanatra, és meghúzza a ravaszt. A rengeteg gyakorlás eredménye ez.
- Nem nagy szám, neked is menni fog - jegyzi meg, és visszaadja a pisztolyt, hisz mit kezdene vele? Neki van sajátja.
Vissza az elejére Go down
Chana Ramsay
eagles
eagles
Chana Ramsay


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Aug. 10.

Lőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lőtér   Lőtér I_icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:16 am

Azt gondoltam, hogy nem fog nagyon nehezére esni eltalálni a táblát. Közepébe talált, ami nem nagy szám, nekem is megy, ha nagyon akarom. Viszont arra nem számítottam, hogy ilyen válasszal fog majd lealázni. Nem idősebb nálam, csak fiú, ez pedig nem bizonyítja azt, hogy jobb lenne. Mert nem jobb. Egyáltalán.
Felhúzott szemöldökkel néztem rá, miközben visszadobta a fegyverem. Elraktam az övembe, kezemet összefontam és úgy válaszoltam.

-Nem gondolja, Őfelsége, hogy fenn hordja kicsit az orrát? - kérdezem a fiútól, akinek most perpillanat még a neve sem jut eszembe. Mindegy. Úgy sem a nevén nevezném, hanem egyéb cuki beceneveken.
-Hogyhogy ilyen korán itt vagy? Egyébként is, lassan kezdődnek az órák. - ezt most pont úgy , mondtam, mintha nekem baromira nem kéne bemenni. Bár szerény véleményem szerint semmi értelme bejárni, így hát nekem nem kell bemenni.
Picit fújdogált a szél, de nem fáztam. Viszont biztosan nagyon filmbéli lehetett, ahogy összefont kézzel, fagyos tekintettel meredtem rá és vörös hajamat lassan lengette a szél. Ha nem én vagyok a suli jégkirálynője, akkor vajon ki?
Vissza az elejére Go down
Reneé Darton
eagles
eagles
Reneé Darton


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Aug. 05.

Lőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lőtér   Lőtér I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:56 am

Nem tétovázik, egy lövéssel több vagy kevesebb nem számít neki már ez a kis idő, úgyis nem sokára visszavonul a délelőtt további részére aludni, mivel órára menni biztosan nem fog, az nem az ő jellemzője. Bár mivel jól teljesít minden másban, néha megbocsátják neki a lógásokat. Figyeli a lányt, ahogy kifújja a füstöt kicsit sem érdekli merre fújja a szél, és ahogy összefonja a kezét a mellkasa előtt, valami mosolyféle jelenik meg Reneé arcán, és csak újabb slukk után szólal meg. Hangja sem sokkal melegebb mint a csípős szél, ami feltámad.
- Nem gondolja, mert nincs itt király. Ez nem nagy teljesítmény, még tőlem sem - válaszol, és kinyújtózik, álmos már egy cseppet hiszen egész éjjel nem aludt. Tudja ki a lány, mégsem jut eszébe a neve, pedig talán egyszer dolgoztak is együtt. De nem biztos benne, csak talán, hiszen van még itt vörös hajú lány, de ilyen vöröske mint ő nem sok az tuti. Még Reneé is emlékszik rá, elé karakteres jelenség, nem lehet nem felfigyelni rá.
- Nem korán, már későn. Egész éjjel kint voltam, most megyek aludni, szóval esélytelen hogy órára menjek - válaszolja, és kifúj egy adag füstöt, majd ledobja és csizmás lábával eltiporja a csikket. Nem közli ezt úgy, mintha neki mindent lehetne, csak amolyan lezseren, ahogy mindig beszél. Felőle akár az időjárás is szóba kerülhetne, az sem hozná nagyobb izgalomba.
- És te? Kirúgott az ágy? Vagy más? - szólal meg ismét, ezúttal egy kicsit kifejezettebben gonosz megjegyzéssel, de félmosolya elárulja, hogy csak piszkálódik. A lány olyan szépség, akit minden pasi meg akar hódítani, bér Reneé nem sorolja közéjük magát. Ő más mint a legtöbb pasi, de semmivel sem több náluk. Ha akar valakit, azt előbb utóbb meg is kapja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lőtér   Lőtér I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lőtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lőtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rose Red High School :: Eagles rejtekhelye :: Kiképzőterep-
Ugrás: